ukr
 eng
Новини    Про асоціацію    Діяльність асоціації    Учасники та партнери    Законодавство    Опитування    Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
КОНТАКТИ
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 63/12, кв.23
телефон: (044) 223-00-63
e-mail: apvu@ukr.net
НОВИНИ
23.12.16
  З 8 по 10 листопада 2016 року на території МВЦ проведено ХІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2016» та ХIV Міжнародний водний форум „AQUA UKRAINE-2016” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, технології і системи контролю якості води тощо)
9 листопада 2016 р. в рамках ІV Міжнародного водного форуму„AQUA UKRAINE-20...  далі >>
 
19.05.16
  16 травня 2016 року по ініціативі Асоціації «Питна вода України» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відбулась нарада з питання внесення змін до постанови КМ України № 630 від 21.07.2005 року
  далі >>
 
10.05.16
   24 квітня 2016 року прийнято участь на нараді в Мінрегіоні розглядались проблемні питання ЖКГ, які виникли в період проходження опалювального сезону, та шляхи їх вирішення.
  далі >>
 
28.04.16
  29-30 березня 2016 року Асоціацією «Питна вода України» спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Громадською спілкою «Фонд розвитку та інновацій ЖКГ» на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») проведено форум на тему: «Міжнародний день водних ресурсів. Проблеми водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи їх вирішення» та семінари «Удосконалення системи управління у водопровідно-каналізаційному господарстві. Державно-приватне партнерство та шляхи залучення інвестиційних ресурсів в галузь». «Використання цеоліту-кліноптилоліту марки кліносорб в технології очистки природних та стічних вод»
Зважаючи на важливість вирішення питань забезпечення населення України якіс...  далі >>
 
20.08.13
  Національний проект «Народу України - якісну питну воду»
Учасникам Асоціації «Питна вода України» з метою реалізації Загальнодержавн...  далі >>
Представництво інтересів учасників

Залучення учасників Асоціації до реалізації Загальнодержавної програми “Питна вода України на 2006-2020 роки”

3 лютого 2011 року під головуванням Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.М. Семчука відбулася нарада щодо реалізації Загальнодержавної програми “Питна вода України на 2006-2020 роки”.

На нараді було розглянуто інформацію Заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Семчука Григорія Михайловича щодо реалізації Загальнодержавної програми “Питна вода України на 2006-2020 роки” та Національної програми "ПИТНА ВОДА", заслухано виступи учасників Асоціації "Питна вода України" та провідних спеціалістів, причетних до робіт по обладнанню колективних установок очищення та доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання, обговорено нагальні питання, які виникли в процесі обговорення.

За підсумками обговорення учасники наради прийняли такі рішення:

1. Вважати одним із приорітетних завдань учасників наради щодо розробки проектно-конструкторської документації та реалізації проектів впровадження колективних установок очищення та доочищення води для питних потреб у місцях її безпосереднього споживання (далі - установок очищення та доочищення питної води) на об'єктах соціальної сфери та для потреб населення України.
2. Управлінню водопровідно-каналізаційного господарства Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Бригадир М.І.) прискорити визначення об'єктів впровадження установок очищення та доочищення питної води на соціальних об'єктах в населених пунктах України у 2011 році.
3. Асоціації "Питна вода України" (Скубченко В.Ф.):
3.1. В рамках Асоціації "Питна вода України" створити технологічний центр по координації та технічному сопроводу розробок установок очищення та доочищення питної води з їх максимальною уніфікацією.
3.2. Разом з провідними спеціалістами у сфері водопостачання Асоціації "Питна вода України" підготувати пропозиції по уніфікації модульних систем очищення та доочищення питної води та оптимізації їх кількості.
3.3. Підготувати в декадний срок разом з Управлінням водопровідно-каналізаційного господарства (Бригадир М.І.) пропозиції щодо підготовки кадрів та сервісного обслуговування систем очищення та доочищення питної води.
3.4. Організувати надання технічної та практичної допомоги замовникам робіт з проектування та впровадження установок очищення та доочищення питної води.
4. Асоціації "Питна вода України" (Скубченко В.Ф.) спільно з Лабораторією гігієни водопостачання та охорони водоймищ ДУ "Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва" АМНУ (Прокопов В.О.) та Українським інститутом екології людини (Курик М.В.) провести нараду щодо впровадження ефективних систем очищення та доочищення питної води.
5. Просити генерального директора ТОВ “ЮР-АКВА” (Лахман М.І.) підготувати та опублікувати в одному з технічних журналів статтю про практичний досвід впровадження установок очищення та доочищення питної води в дитячих, шкільних і лікувальних закладах та для населення в АР Крим.
6. Асоціації "Питна вода України" (Скубченко В.Ф.) звернутися до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з проханням розглянути та прийняти відповідне рішення щодо процедури спрощення розробки, погодження проектно-кошторисної документації та дозвільних документів при будівництві об'єктів з установками очищення та доочищення питної води в рамках діючого законодавства.

Положення про Технологічний центр по координації та технічному супроводу розробок установок очищення та доочищення питної води

Склад радників Технологічного центру


Developed by Dot.F