ukr
 eng
Новини    Про асоціацію    Діяльність асоціації    Учасники та партнери    Законодавство    Опитування    Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
КОНТАКТИ
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 63/12, кв.23
телефон: (044) 223-00-63
e-mail: apvu@ukr.net
НОВИНИ
15.05.18
  Проведення Всеукраїнського конкурсу
Проведення Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий по професії 2018 року...  далі >>
 
15.05.18
  Проведення 3 квітня 2018 року в м. Києві семінару в рамках Міжнародного Дня води та водних ресурсів
  далі >>
 
19.03.18
  Програма семінару «Ключові аспекти забезпечення України якісною питною водою, а також вирішення комплексу проблем водовідведення та очищення стічних вод до нормативних показників»
  далі >>
 
19.03.18
  3 по 5 квітня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру, за адресою: м. Київ, Броварський проспект, 15 (ст. метро “Лівобережна” павільйон 3, вхід 3-С) відбудеться комплексний виставковий захід, який поєднує виставки: X Міжнародну спеціалізовану виставку “КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК"; X Міжнародну спеціалізовану виставку “PlastExpoUA” ; ІІ Міжнародну спеціалізовану виставку “Addit Expo 3D
  далі >>
 
12.03.18
  ПРОГРАМА науково-практичної конференції в Івано-Франківську
Запрошуємо прийняти участь   далі >>
Новини
16 травня 2016 року по ініціативі Асоціації «Питна вода України» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відбулась нарада з питання внесення змін до постанови КМ України № 630 від 21.07.2005 року

16 травня 2016 року по ініціативі та за участю Президента Асоціації «Питна вода України»  Ю.Є.Хіврича в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг під головуванням заступника директора Департаменту з питань водопостачання та водовідведення  Д.В. Соломка  відбулась нарада з питання внесення змін до постанови КМ України  № 630 від 21.07.2005 до пункту 11 в частині визначення принципів розподілу обсягу холодної води за колективним засобом обліку. При використанні будинкового приладу обліку, як комерційного, виникає різниця між показниками цього лічильника та показниками квартирних лічильників, і сьогодні вся різниця відноситься на мешканців, які не мають лічильників. А, якщо в будинку 100% квартирний облік, ця різниця залишається за виконавцем послуг.

На нараді прийнято рішення про внесення змін до зазначеної постанови КМУ № 630.

У нараді також прийняли участь від Мінрегіону: заступник начальника Управління з економічних питань Кравченко Н.О., начальник відділу водопостачання та водовідведення Медведь Т.А.; віце-президент асоціації «Укрводоканалекологія» Шкінь О.М.; заступник генерального директора «ПАТ «АК «Київводоканал» Несторенко В.В.

 

 

 

 

19.05.2016

Developed by Dot.F