ukr
 eng
Новини    Про асоціацію    Діяльність асоціації    Учасники та партнери    Законодавство    Опитування    Реєстрація
Логін:
Пароль:
Запам'ятати мене
ВХІД
забули пароль?
КОНТАКТИ
04080, м. Київ, вул. Костянтинівська, 63/12, кв.23
телефон: (044) 223-00-63
e-mail: apvu@ukr.net
НОВИНИ
23.12.16
  З 8 по 10 листопада 2016 року на території МВЦ проведено ХІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства - 2016» та ХIV Міжнародний водний форум „AQUA UKRAINE-2016” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, технології і системи контролю якості води тощо)
9 листопада 2016 р. в рамках ІV Міжнародного водного форуму„AQUA UKRAINE-20...  далі >>
 
19.05.16
  16 травня 2016 року по ініціативі Асоціації «Питна вода України» в Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг відбулась нарада з питання внесення змін до постанови КМ України № 630 від 21.07.2005 року
  далі >>
 
10.05.16
   24 квітня 2016 року прийнято участь на нараді в Мінрегіоні розглядались проблемні питання ЖКГ, які виникли в період проходження опалювального сезону, та шляхи їх вирішення.
  далі >>
 
28.04.16
  29-30 березня 2016 року Асоціацією «Питна вода України» спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Громадською спілкою «Фонд розвитку та інновацій ЖКГ» на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна») проведено форум на тему: «Міжнародний день водних ресурсів. Проблеми водопровідно-каналізаційного господарства та шляхи їх вирішення» та семінари «Удосконалення системи управління у водопровідно-каналізаційному господарстві. Державно-приватне партнерство та шляхи залучення інвестиційних ресурсів в галузь». «Використання цеоліту-кліноптилоліту марки кліносорб в технології очистки природних та стічних вод»
Зважаючи на важливість вирішення питань забезпечення населення України якіс...  далі >>
 
20.08.13
  Національний проект «Народу України - якісну питну воду»
Учасникам Асоціації «Питна вода України» з метою реалізації Загальнодержавн...  далі >>
Порядок вступу

 

Відповідно до статуту, участь в Асоціації можлива на засадах дійсної участі (дійсні учасники Асоціації) або асоційованої участі (асоційовані учасники Асоціації).

Для вступу в Асоціацію зацікавлене підприємство подає заяву на ім'я Президента Асоціації. Заява направляється Асоціації поштою, факсом або електронною поштою. До заяви додається копія свідоцтва про реєстрацію юридичної особи.

Президент Асоціації виносить заяву на розгляд Загальних зборів (щодо вступу в дійсні учасники) або Правління (щодо вступу в асоційовані учасники) Асоціації.

Якщо для вступу підприємства в Асоціацію необхідна згода органу, до сфери управління якого входить підприємство, рішення про його прийом в учасники приймається з відкладальною умовою (учасник приймається в Асоціацію за умови і з дати одержання відповідної згоди).

Після схвалення Загальними зборами (Правлінням) Асоціації рішення про прийом в Асоціацію підприємства, для оформлення свідоцтва учасника Асоціації необхідно надати до Асоціації такі документи:

  • копія статуту,
  • копія довідки з органів статистики про включення до ЄДРПОУ,
  • копія наказу про призначення директора,
  • довіреність (якщо на загальних зборах Асоціації підприємство представлятиме інша особа за дорученням директора),
  • копія документа, що підтверджує згоду відповідної ради чи іншого органу, визначеного статутом, на вступ підприємства в асоціацію (якщо така згода вимагається статутом підприємства).

 

Після одержання Асоціацією зазначених документів підприємству надається свідоцтво учасника та копії установчих документів Асоціації.

Учасники Асоціації сплачують вступні та членські внески.

Починаючи з вересня 2010 року, розмір членських внесків учасників Асоціації становить:

1. Для дійсних учасників:
1.1. Підприємств ВКГ, що ліцензуються обласними державними адміністраціями – 500 грн. на місяць
1.2. Підприємств ВКГ, що ліцензуються МінЖКГ / Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг, які забезпечують водою до 1 млн. осіб – 700 грн. на місяць
1.3. Підприємств ВКГ, що ліцензуються МінЖКГ / Національною комісією регулювання ринку комунальних послуг, які забезпечують водою понад 1 млн. осіб – 1000 грн. на місяць
1.4. Для інших підприємств – 1000 грн. на місяць
2. Для асоційованих учасників: 500 грн. на місяць

Розмір вступних внесків становить 1000 грн. (разово).

Ви можете завантажити необхідні документи за посиланнями нижче:

Статут Асоціації

Заява на вступ

Дізнатися, хто є учасниками Асоціації, можна тут.


Developed by Dot.F